Блогер-Паті

Хочете влаштувати захоплююче свято для вашої дитини? Тоді пропонуємо вашій увазі блогер паті шоу програма. Це один із найпопулярніших сьогодні форматів, що підходить як для зовсім маленьких, так і для підлітків.

 

Що таке блогер паті?

 

Сучасна вечірка в стилі блогерів подарує дітям дійсно незабутні емоції та враження. Професійні ведучі, що проведуть захід, влаштують веселу танцювальну програму, а також низку конкурсів, популярних челенджів та пісенних конкурсів. Також учасники зможуть танцювати та співати в трендах Тік Ток.

 

Ми добре орієнтуємося в трендах, тож пропонуємо дітям лише актуальні розваги, що їх зацікавлять та розважать. Усі учасники зможуть розділитися на команди, що створити свій оригінальний продукт. Наприклад, розучити пісню чи популярний танець. Усе це ми знімемо на відео, що зробить розваги ще більш реалістичними та дозволить зафіксувати яскраві емоції.

 

Якісна блогер паті програма на День народження підлітка дозволить відчути себе справжнім блогером, за яким слідкують мільйони. Завдяки професійним ведучим діти дізнаються і навчаться чимало нового, що дозволить їм почувати себе ще більш впевнено і, можливо, допоможе знайти хобі.

 

Таку веселу вечірку ми можемо провести у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Як організувати вечірку для підлітків?

 

Батькам та вчителям більше не доведеться витрачати час на організацію тематичних розважальних заходів. Усю роботу сьогодні залюбки виконають професіонали, що мають досвід роботи з дітьми різного віку. Тож блогер паті для дітей пройде на найвищому рівні.

 

Наші ведучі знають, як правильно поводитися з дітьми, щоб підняти їм настрій та залучити до гри. Ведучі завжди знайдуть спільну мову з учасниками, завдяки чому атмосфера буде дійсно комфортною та невимушено. Це сприяє тому, що діти максимально розкриваються у грі та не бояться проявити себе.

 

Батьки можуть не турбуватися, адже їхні діти перебувають у надійних руках. Тож дорослі теж можуть відпочити, дозволивши дітям займатися тим, що їх дійсно цікавить.

 

У розпорядженні ведучих є весь необхідний реквізит та інвентар, щоб свято було яскравим, цікавим та насиченим. Використання додаткових атрибутів, якими користуються відомі блогери, дозволить дітям з головою поринути у розваги.

 

Ми маємо сучасне обладнання, що забезпечує якісний музичний супровід та дозволяє як слід розслабитися та відірватися. Ми використовуємо лише популярні композиції, які подобаються дітям різного віку.

 

Як замовити Блогер паті?

 

А-ну-ка має суттєвий досвід проведення таких заходів. Ми пропонуємо кожному клієнту індивідуально написаний сценарій. Під час написання ми враховуємо вік дітей, а також те, за якими блогерами вони слідкують та чим цікавляться. Ми також обовʼязково враховуємо побажання клієнтів.

 

Клієнт самостійно обирає день та час проведення заходу. Аніматори ніколи не запізнюються, тож святкування відбудеться за планом. І ви зможете зробити сюрприз своїм дітям, який вони запам’ятають надовго.

 

Ви можете блогер паті замовити на дитяче свято у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

У наших ведучих – найкращі і найяскравіші костюми з тих, що ви бачили. Це додасть святу особливих фарб і дозволить отримати дійсно унікальні фото та відео.

 

Впевнені, таке свято сподобається як дітям, так і дорослим. Блогер паті підходить як для найменших, так і для підлітків. Якщо ви хочете дізнатися більше, звертайтеся до менеджерів А-ну-ка.