action
about-us
Про нас
Агенція свят
«А-ну-Ка»
Хоч зіроньку з неба!

Ми самостійно розробляємо сценарії, театралізовано-ігрові програми, тематичні вечірки. Проводимо цікаві майстер-класи та креативні шоу, а також маємо в арсеналі 65 актуальних мультяшних героїв. Організуємо свято дитини незабутнім!

2880+
Проведених свят
65+
Мультяшних героїв та тематик
6 років
Роки Досвіду
Локація
Подаруйте дитині радість та емоції!
Організуємо свято будь-де
У вашому будинку/квартирі
У садочку/школі
У кафе/ресторані
На вулиці/галявині/біля річки
Герої
Святкуймо разом!
Обирайте улюблених персонажів
hero-8

Розочка

hero-19

Пес Патрон

hero-25

Блейдери

hero-35

Слайм-Паті

hero-37

Сніго-Паті

hero-39

Поп Іт-Паті

hero-40

Зіркова вечірка

hero-41

Кенді-Паті

hero-42

Ковбої

hero-43

Гавайська вечірка

Ціни
Обирайте свято на ваш смак!
Святкові програми під ключ
price-packages
Лайтова вечірка
Тривалiсть: 1 година 30 хвилин
(2 аніматори. До 15 діток)
 • 2 аніматори або 2 ведучі 2250 грн
 • Тематична програма на ваш вибір
 • Музичний супровід
 • Фігурки з довгих кульок кожній дитині 600 грн
 • Сюрприз для іменинника
 • Блиск-тату кожній дитині 600 грн
Усього: 3450 грн Вигода: 950 грн
2500 грн
price-packages
Крутецька туса
Тривалість: 2 години
(2 аніматори. До 15 діток)
 • 2 аніматори або 2 ведучі 3000 грн
 • Тематична програма на ваш вибір
 • Музичний супровід
 • Фігурки з довгих кульок 600 грн
 • Блиск-тату кожній дитині 600 грн
 • Сюрприз для іменинника
 • Куля-сюрприз (використовуємо в блоці привітання іменинника) 450 грн
Усього: 4650 грн Вигода: 1150 грн
3500 грн
price-packages
"А-ну-Ка" Паті
Тривалість: 3 години
(2 аніматори. До 15 діток)
 • 2 аніматори або ведучі 4500 грн
 • Тематична програма на ваш вибір
 • Музичний супровід
 • Фігурки з довгих кульок 600 грн
 • Блиск-тату кожній дитині 600 грн
 • Майстер клас на вибір 1000 грн
 • Сюрприз для іменинника
 • Куля-сюрприз (використовуємо в блоці привітання іменинника) 450 грн
Усього: 7150 грн Вигода: 1650 грн
5500 грн
*Пакункові пропозиції розраховані до 15 діток. Якщо дітей більше 15, працює 3 аніматори(2 герої чи ведучі та звукооператор) - 2000грн/год+транспортні витрати.

Остаточна ціна залежить від кількості діток на святі, місця проведення та загального формату свята. Транспортні витрати прораховуються окремо або може бути ваш транспорт. Замовити ігрову програму можна і без пакунку: 1 аніматор - 1000грн.год + транспортні, 2 аніматори - 1500грн/год + транспортні.
Додаткові послуги
Аксесуари, майстер-класи, шоу
Замовити додатково
services-1
Блиск-тату

40 грн/дитина

services-2
Фігурки з кульок

40 грн/дитина

services-3
Куля-сюрприз

450 грн

services-4
Піньята

650 грн

services-5
Майстер класи на вибір

1000грн

services-6

2500 грн

services-7

3000 грн

services-8

services-9

2500 грн

services-10

від 2500грн

services-11
Фотограф

1000грн/год

services-12
Фото-зона

від 3000грн

services-13
Гелієві кульки

від 40 грн

services-14
Тематичні пряники

від 65грн

services-15
Тематичний торт

від 400грн/кг

Що буде на святі
Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб діти були в захваті!
Обрані герої
Яскраві костюми
Привітання іменинника
Завдання та танці
Тематичний реквізит
Музичний супровід
Святкове винесення торту
Фото на згадку
Веселощі та чудовий настрій
Відгуки
Що кажуть про нас клієнти?
Ми робимо дитинство яскравіше!
review-1
review-2
review-3
review-4
review-5
review-6
review-7
review-8
review-9
review-10
Міста
Ми працюємо у таких містах

Організація дитячих свят у селі Тарасівка

Наша агенція дитячих свят у Тарасівці не перший рік працює на ринку. За час роботи у нас з’явилося багато постійних клієнтів, адже своїм замовникам ми пропонуємо лише найкраще.

Переваги роботи з нами

Якщо вам потрібно організувати яскравий День народження дитини Тарасівка, звертайтесь до нас. Своїм клієнтам ми пропонуємо повний спектр послуг. Вам більше не потрібно займатись вирішенням організаційних питань – цим займуться наші спеціалісти. Працівники детально продумають все до дрібниць, тому вам, вашим дітям і гостям залишиться лише насолоджуватися результатом.

У нас працюють найкращі аніматори в Тарасівці. Фахівці перетворяться на улюблених казкових чи мультиплікаційних персонажів ваших малюків. Адже в нашому розпорядженні є широкий асортимент костюмів, що відрізняються високою якістю та реалістичністю.

Ми організуємо незабутні дитячі свята у селі Тарасівці Київської області, наповнені цікавими квестами, конкурсами, естафетами, танцями та іншими розвагами. У розпорядженні наших акторів є весь необхідний інвентар та якісне обладнання для забезпечення музичного супроводу вашої урочистості.

Якщо ви звернулися до нас, організацію дитячих свят у Тарасівці буде проведено за індивідуальною програмою. Для кожного замовника розробляється унікальний сценарій. При цьому фахівці враховують вік дітей, їх кількість, а також переваги дітей та дорослих, типу заходу та навіть місця проведення. Фахівці також зважають на індивідуальні побажання клієнтів щодо проведення заходу.

Доручаючи дитячі дні народження в Тарасівці нам, ви заощаджуєте час та сили. Займаючись організацією самостійно, ви витратите нерви та зайві кошти. Крім того, щоб все організувати на найвищому рівні, необхідні навички, знання та фантазія. Щоб ви могли насолоджуватися святкуванням та не відволікатися на дрібниці, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців. Якщо ви вирішили замовити аніматора у Тарасівці, можете не хвилюватися про кінцевий результат. Результати гарантовано перевершать усі ваші очікування. Тож свято ви запам’ятаєте надовго.

Як організувати дитяче свято

У нас працюють найкращі аніматори на день народження у Тарасівці. Усі фахівці мають спеціалізовану освіту та мають багаторічний досвід роботи з дітьми. Отже, батьки можуть займатися своїми справами, тоді як діти будуть під професійним наглядом.

Кожному доступні аніматори на виїзд до Тарасівки. Ми можемо провести захід у вас удома, у кафе, у дитячому садку, школі або навіть на відкритому повітрі. Все залежить від типу заходу та індивідуальних побажань замовника.

Щоб яскраво відзначити день народження дитини у Тарасівці, ми пропонуємо вам вибрати одну із доступних програм заходу. Але ми також пропонуємо розробити унікальний сценарій залежно від ваших побажань та уподобань. Щоб свято надовго запам’яталося як дорослим, так і дітям, також рекомендуємо додати у сценарій захоплюючі шоу.

Своїм клієнтам ми можемо запропонувати дуже гарне шоу мильних бульбашок. Організувати його можна як у приміщенні, так і на природі. Таке шоу сподобається як дорослим, так і дітям. Не менш яскраво виглядає і хімічне шоу, провести яке під силу не всім аніматорам. Клієнти можуть додатково замовити паперове шоу, яке захоплює навіть дорослих.

Також аніматор додому  у Тарасівці може вимовити адресне привітання, якщо йдеться про святкування Дня народження, а винесення торта перетворити на справжню церемонію. Адже наші фахівці продумають все до дрібниць, забезпечивши просто бездоганний результат.

Якщо вам потрібні професійні аніматори для дітей, звертайтесь до наших менеджерів. Фахівці підберуть оптимальний варіант програми проведення заходу, а також підберуть героїв в залежності від уподобань ваших малюків. Наші фахівці завжди точно дотримуються побажань клієнтів, так що результати перевершать усі ваші очікування.

Вартість послуг при цьому є більш ніж доступною. Ціна розраховується індивідуально: все залежить від обсягу роботи, кількості аніматорів та вибраних вами додаткових шоу. Але ми гарантуємо, що саме у нас найдоступніші ціни. Тож якісне свято може дозволити собі кожен.

Контакти
Зв'яжіться з нами, ми раді допомогти!

Завжди готові прислухатися до ваших потреб та бажань.