Тімбілдинг для колективу компанії в Києві

Абсолютно кожен керівник хоче, щоб у його компанії всі співробітники працювали ефективно, як єдиний згуртований організм, на благо цілям та ідеям безпосередньо самої компанії. Але для того, щоб команда справді могла згуртуватися, тимбілдинг для колективу компанії грає далеко не останню роль. Адже найвищий результат ефективної роботи співробітників залежить не тільки від грамотної комерційної політики. Далеко не останню роль відіграє згуртованість та взаємовідносини між працівниками. Івент-агенція «А-ну-Ка» проводить різноманітні заходи, у тому числі й тимбілдинг для компанії (Київ). Ви можете замовити тимбілдинг на природі або в офісі, де кожен співробітник зануриться у дивовижний світ різних квестів та конкурсів, та зможе проявити свій потенціал на повну.

Що є тімбілдинг для великої компанії?

Як для великих фірм, так і для малих, дуже важливою складовою якісної та продуктивної роботи є мікроклімат. Практично всі в наш час чули про таке поняття, як тимбілдинг, але далеко не всі розуміють його значення. Отже, тимбілдинг – корпоративні заходи, головним завданням яких є згуртування команди. Навіть у перекладі з англійської слово означає “командоутворення”. Під такими заходами часто мають на увазі різні спортивні ігри, тренінги, майстер-класи, які дозволяють покращити взаємини всередині колективу, тим самим збільшуючи якість їхньої роботи.

 

Офісні та виїзні тімбілдінги переслідують кілька важливих цілей, а саме:

 

 • формування згуртованого та організованого колективу;
 • позбавлення від почуття конкуренції, а натомість поява згуртованості та взаємної підтримки;
 • навчання ефективної взаємодії;
 • зміцнення командного духу;
 • збільшення мотивації у співробітників;
 • збільшення авторитету керівництва компанії;
 • можливість отримати психологічне розвантаження.

Чи можливо самостійно зробити тімбілдинг виїзний на природі чи в офісі?

Якщо ви самостійно вирішили спробувати зайнятися організацією тимбілдингів, є кілька порад, які допоможуть вам із цим впоратися:

 

 1. Спочатку потрібно визначитися з часом, датою та бюджетом заходу. Тімбілдинг, ціна якого буде надто високою, може забракувати керівництво компанії. А ось на досить дешевому заході, можливо, співробітникам буде не надто цікаво. Щодо часу, то найкраще проводити такі зустрічі в робочий час, оскільки співробітники сприймуть таку пропозицію зі значно більшим ентузіазмом.
 2. Програма має бути цікавою. Якщо співробітникам буде нудно – це кінець, захід провалився. Також варто подбати і про трансфер до місця проведення, якщо ви організовуєте виїзні тімбілдінги, наприклад, тимбілдинг для співробітників на природі.
 3. Обов’язково потрібно подбати про обід, особливо якщо захід планується на тривалий час. Навряд чи голодні співробітники будуть задоволені та щасливі.
 4. Завдяки правильній постановці завдань працівники зможуть краще виявити всі свої таланти та здібності, заради чого й проводиться тімбілдінг.
 5. Свобода та рівність. Дуже важливо, що на будь-якому тімбілдінгу – для маленької компанії або великого підприємства – всі рівні, незалежно від посади співробітника і його статусу.

Тімбілдинг для співробітників в офісі або виїзний захід – якісні послуги від івент-агенції «А-ну-Ка»

Тімбілдінг – захід, який можна провести самостійно. Однак, якщо ви націлені на стовідсотковий результат для своєї команди, варто довіритись у цій справі професіоналам. Ознайомившись із різними пропозиціями, ви можете вибрати тей захід, який влаштовує вас і за бюджетом, і за форматом. Наприклад, на тімбілдінг на природі ціна буде меншою, ніж якщо брати якусь квест-кімнату. Однак, все залежить від цілей, які ви ставите перед собою і перед своєю командою.

 

Коли йдеться про грамотне планування та проведення корпоративних заходів, агенцію «А-ну-Ка» обирають із багатьох причин. Ми надаємо можливість підбору варіанта тимбілдингу в залежності від ваших уподобань, бюджету та кількості співробітників. Виїзні заходи пропонуються не тільки в Києві, а й по всій області – у таких містах та районах, як Вишневе, Чабани, Крюківщина, Софіївська та Петропавлівська Борщагівка, Святопетрівське, Обухів, Гатне, Васильків, Глеваха, Боярка, Мархалівка, Українка, Ірпінь, Буча, Ворзель, Бровари, Бориспіль, Вишгород, Білогородка та навіть Біла Церква.

 

Важливо розуміти, що тімбілдінг – це ключ, здатний вирішити багато проблем у робочому середовищі. Варто лише спробувати та переконатися у цьому самостійно.