action
about-us
Про нас
Агенція свят
«А-ну-Ка»
Хоч зіроньку з неба!

Ми самостійно розробляємо сценарії, театралізовано-ігрові програми, тематичні вечірки. Проводимо цікаві майстер-класи та креативні шоу, а також маємо в арсеналі 65 актуальних мультяшних героїв. Організуємо свято дитини незабутнім!

2880+
Проведених свят
65+
Мультяшних героїв та тематик
6 років
Роки Досвіду
Локація
Подаруйте дитині радість та емоції!
Організуємо свято будь-де
У вашому будинку/квартирі
У садочку/школі
У кафе/ресторані
На вулиці/галявині/біля річки
Герої
Святкуймо разом!
Обирайте улюблених персонажів
hero-8

Розочка

hero-19

Пес Патрон

hero-25

Блейдери

hero-35

Слайм-Паті

hero-37

Сніго-Паті

hero-39

Поп Іт-Паті

hero-40

Зіркова вечірка

hero-41

Кенді-Паті

hero-42

Ковбої

hero-43

Гавайська вечірка

Ціни
Обирайте свято на ваш смак!
Святкові програми під ключ
price-packages
Лайтова вечірка
Тривалiсть: 1 година 30 хвилин
(2 аніматори. До 15 діток)
 • 2 аніматори або 2 ведучі 2250 грн
 • Тематична програма на ваш вибір
 • Музичний супровід
 • Фігурки з довгих кульок кожній дитині 600 грн
 • Сюрприз для іменинника
 • Блиск-тату кожній дитині 600 грн
Усього: 3450 грн Вигода: 950 грн
2500 грн
price-packages
Крутецька туса
Тривалість: 2 години
(2 аніматори. До 15 діток)
 • 2 аніматори або 2 ведучі 3000 грн
 • Тематична програма на ваш вибір
 • Музичний супровід
 • Фігурки з довгих кульок 600 грн
 • Блиск-тату кожній дитині 600 грн
 • Сюрприз для іменинника
 • Куля-сюрприз (використовуємо в блоці привітання іменинника) 450 грн
Усього: 4650 грн Вигода: 1150 грн
3500 грн
price-packages
"А-ну-Ка" Паті
Тривалість: 3 години
(2 аніматори. До 15 діток)
 • 2 аніматори або ведучі 4500 грн
 • Тематична програма на ваш вибір
 • Музичний супровід
 • Фігурки з довгих кульок 600 грн
 • Блиск-тату кожній дитині 600 грн
 • Майстер клас на вибір 1000 грн
 • Сюрприз для іменинника
 • Куля-сюрприз (використовуємо в блоці привітання іменинника) 450 грн
Усього: 7150 грн Вигода: 1650 грн
5500 грн
*Пакункові пропозиції розраховані до 15 діток. Якщо дітей більше 15, працює 3 аніматори(2 герої чи ведучі та звукооператор) - 2000грн/год+транспортні витрати.

Остаточна ціна залежить від кількості діток на святі, місця проведення та загального формату свята. Транспортні витрати прораховуються окремо або може бути ваш транспорт. Замовити ігрову програму можна і без пакунку: 1 аніматор - 1000грн.год + транспортні, 2 аніматори - 1500грн/год + транспортні.
Додаткові послуги
Аксесуари, майстер-класи, шоу
Замовити додатково
services-1
Блиск-тату

40 грн/дитина

services-2
Фігурки з кульок

40 грн/дитина

services-3
Куля-сюрприз

450 грн

services-4
Піньята

650 грн

services-5
Майстер класи на вибір

1000грн

services-6

2500 грн

services-7

3000 грн

services-8

services-9

2500 грн

services-10

від 2500грн

services-11
Фотограф

1000грн/год

services-12
Фото-зона

від 3000грн

services-13
Гелієві кульки

від 40 грн

services-14
Тематичні пряники

від 65грн

services-15
Тематичний торт

від 400грн/кг

Що буде на святі
Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб діти були в захваті!
Обрані герої
Яскраві костюми
Привітання іменинника
Завдання та танці
Тематичний реквізит
Музичний супровід
Святкове винесення торту
Фото на згадку
Веселощі та чудовий настрій
Відгуки
Що кажуть про нас клієнти?
Ми робимо дитинство яскравіше!
review-1
review-2
review-3
review-4
review-5
review-6
review-7
review-8
review-9
review-10
Міста
Ми працюємо у таких містах

Організація дитячих свят Голосіївська

Дні народження, новорічні свята та ранки у школі – вкрай важливі дати, до святкування яких варто поставитися з усією відповідальністю. Якщо ви впевнені у власних силах, можете організувати самостійно. Але правильне рішення – звернутися до агенції дитячих свят у Києві на м. Голосіївська.

Переваги професійної організації свят

Щоб яскраво відзначити День народження дитини на Голосіївській, необхідно докласти чимало зусиль, продумавши до дрібниць. Якщо у вас немає досвіду і ви не впевнені у власних силах, рекомендуємо звернутися по допомогу до фахівців. Ми маємо багаторічний досвід роботи у цій сфері, тому гарантуємо високу якість проведення урочистостей.

Якщо на ваше свято потрібні найкращі аніматори на Голосіївську, звертайтесь до нас. У нашому розпорядженні є понад 60 різних персонажів. Всі костюми є дуже реалістичними та якісними, так що ваші діти зможуть поринути у справжню казку на кілька годин. У нас є герої казок, мультиплікаційних фільмів, сучасних дитячих фільмів чи комп’ютерних ігор. Підбір персонажів здійснюється індивідуально, адже все залежить від переваг клієнтів та віку дітей.

У нас працюють найкращі аніматори з багаторічним досвідом роботи. Тож вони знаходять підхід абсолютно до всіх дітей. Також актори детально вивчають персонажів, завдяки чому вдається досягти реалістичності вистави. Тож дитячі свята на Голосіївській будуть дуже яскравими та незабутніми.

Також організація дитячих свят на Голосіївській не обходиться без музичного супроводу. Наші фахівці мають якісне звукове обладнання, яке використовується при проведенні заходів. Також у розпорядженні аніматорів є все необхідне обладнання для проведення конкурсів та інших розваг.
Як організувати дитяче свято

Щоб дитячі Дні народження на метро Голосіївська запам’яталися дітям та подарували їм лише приємні спогади, все має бути продумано до дрібниць. Самостійно впоратися з таким обсягом роботи досить важко, тому радимо звернутися до фахівців.

Пропонуємо замовити аніматора на Голосіївську, підібравши персонажів залежно від особистих уподобань та побажань дітей. Фахівці можуть запропонувати широкий вибір сценаріїв. Також ми можемо розробити унікальну програму з урахуванням ваших побажань.

Замовляючи організацію свята, можете розраховувати, що наші фахівці продумають все до дрібниць. Фахівці враховують вік дітей, тип заходу та місце проведення. Наші аніматори на День народження на Голосіївській можуть приїхати додому, у кафе, дитячий садок чи школу. Також деякі заходи можуть проводитися на відкритому повітрі. Наші аніматори на виїзд на Голосіївську зможуть організувати незабутню урочистість для дітей будь-якого віку у вибраній вами локації.

Щоб відзначити День народження дитини на Голосіївській не лише весело, а ще й корисно, пропонуємо вам додатково замовити майстер-класи. Ми можемо запропонувати вам широкий вибір. Те, на чому зупинитися, залежить виключно від ваших побажань та віку дітей.

Також вигідно доповнити свято зможуть і шоу. Наприклад, найпопулярнішою розвагою для дітей є шоу мильних бульбашок. Така розвага викликає усмішки не тільки у дітей, а й у дорослих. Також ви отримаєте дуже яскраві фотографії.

Окрім того, аніматор додому у Голосіївський район у Києві може влаштувати видовищне хімічне шоу. Така розвага є цілком безпечною навіть для найменших, тоді як діти отримають незабутні емоції. Наші аніматори в ігровій формі розкажуть дітям багато цікавого про хімію та фізику, тож такі розваги принесуть чимало користі.

Ще один варіант розваги, яку вигідно доповнить будь-яке свято, – аніматори для дітей на Голосіївській влаштують яскраве паперове шоу. Така вистава сподобається і дітям, і дорослим. Ви зможете зробити багато яскравих фото, які стануть вдалим доповненням вашого фотоальбому.

Якщо ви бажаєте замовити аніматора або комплексну організацію свята, зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант сюжету, кількість та тип персонажів, а також низку інших важливих нюансів. Впевнені, ви будете приємно вражені результатом.

Контакти
Зв'яжіться з нами, ми раді допомогти!

Завжди готові прислухатися до ваших потреб та бажань.