Проведення корпоративу в Києві та Київській області

Розвиток корпоративної культури дає змогу об’єднати колектив компанії. Цей процес також якісно покращує комунікативні процеси між відділами, піднімаючи настрій кожного окремого працівника, мотивацію, а також командний дух загалом. Одним із таких позаробочих заходів, які працюють на покращення зв’язків між співробітниками, є корпоратив, проведення якого можна організувати самостійно, а можна довіритися професіоналам.

 

Агенція «А-ну-Ка» надає послугу «корпоратив під ключ» та впорається з будь-якими запитами клієнтів. Ми цінуємо ваш час і працюємо для того, щоб кожен учасник вашої команди міг відчути себе по-справжньому важливим, важливим та потрібним компанії. Наше завдання – допомогти співробітникам об’єднатись, просочитися культурою компанії, стати лояльним до бренду. Але головне – це якісно відпочити у колі однодумців, повеселитися та розкрити у собі нові таланти. Завдяки регулярному проведенню творчих та професійних майстер-класів, тимбілдингів та, звичайно ж, корпоративів, можливо підвищити якість та ефективність роботи кожного окремого співробітника, а також команди загалом.

Організація свят та корпоративів за індивідуальною програмою

Організація корпоративних свят та великий досвід у проведенні корпоративів (Київ та Київська область) дозволяє нам зробити свято ідеальним саме для вашої компанії. Адже ми проникаємо в серце фірми, виконуючи всі бажання своїх клієнтів. За підсумком ваша команда отримає свято, яке повністю спиратиметься на цінності компанії. Організація та проведення корпоративів підбирається строго за індивідуальною програмою та з урахуванням бюджету клієнтів. В результаті ви можете бути впевненими в ефективності такого заходу і позитивному настрої кожного співробітника.

 

Якщо ви вирішили самостійно зайнятись організацією корпоративу у своїй компанії, будьте готові до того, що це може забрати чимало часу та сил. Адже крім місця проведення, меню та зразкової програми, велике значення має провідний корпоративів. Найчастіше, якщо пустити все на самоплив, хтось і зможе сам розважити себе і повести за собою інших. Однак, найчастіше свято перетворюється на досить нудне та однотипне застілля. Для того, щоб усім було цікаво, ніхто не сумував, а брав активну участь у заході, найкраще звернутися за допомогою в агенцію «А-ну-Ка», де вам неодмінно допоможуть підібрати чудову програму. А завдяки можливості організації корпоративу під ключ ви можете повністю покластися на професійну команду. Ми зробимо все за вас. Співробітникам фірми залишиться лише одне – відпочивати, спілкуватися та розважатися у колі своїх компаньйонів та однодумців.

Організація літнього корпоративу – якісне та цікаве проведення корпоративу за містом

Івент-агенція “А-ну-Ка” дозволить вам насолодитися будь-яким заходом. У нашій команді винятково досвідчені фахівці, які люблять свою роботу та прагнуть зробити креативне та яскраве свято для кожного. Проведення корпоративних свят – це не лише привід колективу ще раз зібратися, а й можливість добре відпочити серед колег. Разом з організацією корпоративу в офісі, природі або ресторані, ми надаємо вам наступні переваги:

 

  1. Завдяки наявності великої матеріально-технічної бази будь-яке ваше бажання щодо проведення заходу може бути виконане;
  2. Крім розробки індивідуальних сценаріїв можна вибрати з готових програм;
  3. Організація виїзного корпоративу включає вибір місця проведення заходу. Це може бути виїзний корпоратив на природі. Крім того, організація виїзного корпоративу – це можливість колективу відпочити далеко від офісу та звичних ландшафтів, переключитися, розслабитися та просто отримати свій необхідний заряд мотивації.
  4. Наші провідні корпоративів (Київ) зроблять навіть зі звичайного дня справжнє свято. Пропонуємо проведення корпоративу, цікаві тимбілдінги, майстер-класи, квести, спортивні змагання та багато іншого, що згуртує дух усередині колективу.
  5. Працюємо не лише у Києві, а й в області. Вишневе, Чабани, Крюківщина, Софіївська та Петропавлівська Борщагівка, Святопетровське, Обухів, Гатне, Васильків, Глеваха, Боярка, Мархалівка, Українка, Ірпінь, Буча, Ворзель, Бровари, Бориспіль, Вишгород, Білогородка і навіть Біла Цер .

 

Якщо ви вирішили замовити проведення корпоративу, вартість вас приємно порадує своєю доступністю. Крім того, ми надаємо в оренду обладнання.

 

Організація корпоративів на природі (Київ) – досить поширена послуга, особливо напередодні літнього сезону. Якщо ви вирішили замовити корпоратив (Київ), команда івент-агенції «А-ну-Ка» з радістю зробить ваше свято по-справжньому незабутнім.