Фіксики – Сімка, Нолік, Шпуля

Усі діти будуть безмежно раді, якщо до них у гості прийдуть аніматори Фіксики. Тому ми радимо влаштувати для малечі справжнє свято та запросити професійних аніматорів.

 

Хто такі фіксики?

 

Фіксики – це яскраві та веселі герої мультиплікаційного фільму, що його просто обожнюють діти. Фіксики мають невеликий розмір і живуть у техніці, ремонтуючи її. Вони дуже розумні та завзяті, із ними часто трапляються кумедні ситуації. Саме тому вони так і полюбилися дітям різного віку.

 

До ваших дітей може завітати Сімка аніматор. Це дівчинка-фіксик. Вона дуже розумна та завжди активна. Вона добра і відважна, адже завжди готова у будь-якій ситуації допомогти своїм друзям. Крім того, Сімка – найкраща учениця у школі.

 

Діти будуть раді, якщо до них завітає й аніматор Нолик. Це братик Сімки. Йому всього п’ять років. Він дуже ввічливий і привітливий. Але він все ж знає менше, ніж його старша сестра. Але при цьому не боїться діяти самостійно, через що й потрапляє до невигідних ситуацій.

 

Як бачите, аніматори Сімка та Нолик мають унікальний набір характеристик, що робить їхній характер дійсно унікальним. Тож ігри з улюбленими мультиплікаційними персонажами – це не лише можливість розважитися та покращити настрій, але й шанс дізнатися чимало нового.

 

Адже Фіксики аніматори не лише проводять для дітей цікаві ігри та конкурси, але й розповідають багато цікавого. Завдяки легкій ігровій формі інформація засвоюється краще.

 

Тож якщо вашим дітям подобаються аніматори Фіксики, на День народження запросити їх можна в А-ну-ка. Актори приїдуть до вас у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Як організувати веселе свято для дітей?

 

Якщо ваших дітей цікавлять Фіксики, День народження у стилі улюбленого мультфільму стане просто незабутньою подією. Ми пропонуємо послуги професійних акторів, які без проблем перевтілюються в улюблених дитячих персонажів.

 

Актори попередньо вивчають кожного персонажа, копіюючи не лише мову, але й поведінку. Тому ваші діти на час проведення свята опиняться у справжній казці.

 

Ми пропонуємо клієнтам кілька видів доступних сценаріїв. Також можемо створити унікальний сценарій, повністю підлаштуватись під запит клієнта. Сценарій включає різноманітні конкурси, вікторини, інтелектуальні загадки та завдання. В аніматорів є якісна музична апаратура, тож свято матиме якісний супровід, а діти зможуть розважитися веселими танцями та піснями, які проведе аніматор Фіксик Нулик.

 

Додатково ми можемо запропонувати велику кількість розважальних шоу. Наприклад, хімічне шоу або шоу мильних бульбашок. Так діти отримають ще більше емоцій та незабутніх вражень.

 

У розпорядженні аніматорів є все необхідне обладнання та інвентар для проведення найрізноманітніших конкурсів та вікторин. Тож батькам не доведеться витрачати час на різні організаційні дрібниці.

 

Де замовити найкращих аніматорів?

 

Якщо вам потрібні професійні аніматори Фіксики на День народження дитини, радимо звернутися до А-ну-ка. Саме у нас працюють професійні актори, що мають багаторічний досвід роботи з дітьми. Ми пропонуємо найкрасивіші у місті костюми, що відрізняються реалістичністю. Тож діти дійсно опиняться у казці.

 

Актори приїдуть за вказаною адресою чітко у визначений час. Ми завітаємо до вас у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Гарантуємо, що ваші очікування будуть повною мірою виправдані, а ваші діти зможуть відчути себе частинкою чарівного мультиплікаційного світу. Тепер дарувати емоції стало ще простіше.