Гра без кальмара

Ваші діти втомилися від банальних сценаріїв свят? Впевнені, вас приємно здивує аніматор Гра в кальмара. Це трендова тема, популярність якої зростає з кожним днем після виходу серіала.

 

Що таке Гра без кальмара?

 

Цікава вечірка Гра в кальмара на День народження – це можливість поринути у світ цікавих вікторин та конкурсів, мужньо пройти ряд випробувань та все ж здобути перемогу.

 

Усіх учасників буде запрошено пройти незвичайну гру, яку проводять протягом останніх 10 років. От тільки організатори – невідомі, діти познайомляться з модераторами гри та зможуть краще пізнати інших учасників.

 

Ведучі у реалістичних масках детально пояснять правила завдань, із якими мають впоратися учасники. Щоб дійти до кінця, учасники мають бути спритними, холоднокровними та кмітливим. Тільки так можливо виконати всі завдання та вибороти перемогу.

 

Одразу хочемо заспокоїти батьків: шоу програма Гра без кальмара за нашим сценарієм не має негативної складової. Дітям запропонують лише пройти командні випробування та цікаві конкурси. Тож гра буде цікавою навіть для тих, хто ніколи не дивився серіал. Тож такий сценарій є досить універсальним. Брати участь у змаганнях можуть як зовсім маленькі, так і підлітки. Впевнені, навіть дорослі будуть з цікавістю спостерігати за грою.

 

Ми проведемо День народження в стилі Гра кальмара для дітей у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Як організувати цікаве свято для дітей?

 

Усі наші аніматори мають багаторічний досвід роботи. Тож вони точно знають, як знайти спільну мову з дітьми будь-якого віку. Однаково цікаво буде як найменшим, так і підліткам. Також аніматори зможуть заспокоїти дитину, налаштувати на гру та розвеселити.

 

Анімаційний квест програма Гра в кальмара можна провести вдома або у школі. Якщо дозволяє погода, гра може відбуватися і просто неба. Ми завжди дослухаємося до побажань наших клієнтів та адаптуємо програму під низку параметрів, зокрема – місце проведення.

 

Адаптована програма для дитячого свята може бути проведена для будь-якої кількості дітей. Наприклад, лише для вашої дитини та її друзів або для цілого класу.

 

Усі діти отримають однакову кількість уваги від аніматорів. Тож батьки зможуть насолоджуватися відпочинком разом із дітьми, забувши про організаційні моменти.

 

Наші аніматори мають надзвичайно яскраві та реалістичні костюми, вони також пропрацьовують кожний образ. Завдяки цьому діти на кілька годин опиняються в дійсно фантастичному світі та з головою поринають у гру.

 

Ми також маємо необхідний для проведення конкурсів та вікторин реквізит, що лише посилює відчуття реалістичності під час гри. Організувати таке святкування власними силами не вийде, тож ми радимо звернутися до професіоналів.

 

Гра наповнена різноманітними іграми, конкурсами, вікторинами та оригінальними завданнями. Усі компоненти сценарію підібрані з урахуванням віку учасників. Жодна дитина не зможе всидіти на місці, тож гарний настрій гарантуємо.

 

Де замовити аніматорів?

 

Ми залюбки організуємо веселе свято у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Щоб замовити найкращого аніматора на ваше свято, рекомендуємо звернутися до менеджерів А-ну-ка. Вони нададуть усю необхідну інформацію, зорієнтують щодо доступних послуг. Спеціалісти напишуть унікальний сценарій проведення заходу з урахуванням усіх ваших побажань.

 

Впевнені, Гра без кальмара сподобається усім без винятку дітям. Адже це дуже незвичайний та цікавий спосіб відзначити День народження чи будь-яке інше свято.