Холодне Серце – Ельза, Анна, Олаф

Професійні аніматори Крижане серце стануть вдалим доповненням будь-якого дитячого свята. Персонажів цього американського анімаційного мюзиклу діти добре знають та одразу впізнають. Адже Disney створив цікаву, добру та захоплюючу історію.

 

Крижане серце – улюблені дитячі персонажі

 

Анімаційний серіал вийшов на екрани 2013 року. З того часу його популярність лише зростає, тож зараз діти різного віку спостерігають за пригодами улюблених персонажів.

 

Героїв добре знають діти у всьому світі, а не лише у Сполучених Штатах. Багато хто називає саме Крижане серце кращим фільмом Disney. Тож аніматор Ельза зробить свято дійсно незабутнім.

 

Герої мюзиклу формують у дітях лише найкращі якості. Так, провідною темою є готовність до самопожертви та турбота про близьких. Також аніматори Ельза та Анна – це найперше історія про чари, що так цікавлять малечу. Тому незабутня атмосфера гарантована.

 

Як організувати веселе свято для дітей?

 

Раніше батькам доводилося своїми силами організовувати свята для своїх дітей та їхніх друзів. Сьогодні з цією задачею впораються спеціалісти, тоді як батьки зекономлений час можуть провести з дітьми.

 

Одним із найпопулярніших варіантів є аніматор Ельза на День народження. У нас працюють лише найкращі актори, що мають багаторічний досвід роботи з дітьми. Тому вони без проблем створять дійсно святкову атмосферу та знайдуть підхід до кожної дитини. Вони без проблем заспокоять малюка, допоможуть йому познайомитися ближче з іншими учасниками та поринути з головою у веселі ігри.

 

Якщо ваші діти люблять Крижане серце, аніматори, замовити яких ви можете в А-ну-ка, стануть найкращим рішенням. Аніматори підготують різноманітні веселі ігри для дітей, конкурси, вікторини. Аніматори мають усе необхідне звукове обладнання, тож захід буде вдало доповнений піснями та танцями.

 

У розпорядженні наших аніматорів є весь необхідний інвентар для проведення конкурсів та розваг. Тож розваги дійсно будуть різноманітними та яскравими. За бажання програму можна доповнити незабутніми шоу. Наприклад, діти просто обожнюють шоу мильних бульбашок.

 

Аніматор Анна Крижане серце може приїхати у гості до ваших дітей у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах у чітко визначений час.

 

Де знайти професійних аніматорів?

 

Щоб завітали аніматори Ельза і Олаф на дитяче свято, варто зв’язуватися з менеджерами А-ну-ка. Спеціалісти нададуть усю необхідну вам інформацію, допоможуть визначитися з кількістю аніматорів тощо.

 

Ми можемо провести свято як для невеликої кількості дітей, так і для цілого класу чи групи у дитячому садку. Аніматори залюбки приїдуть до вас у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тож при формуванні сценарію враховуємо кількість дітей, вік, їхні захоплення, тематику заходу та побажання дорослих. Можете не сумніватися, що аніматор Ельза Крижане серце сподобається вашим дітям.

 

У наших акторів – найкращі костюми. Вони яскраві та реалістичні, завдяки чому на час проведення заходу діти ніби й справді опиняться у казці.

 

Аніматори можуть провести захід як у приміщенні, так і просто неба. Усе залежить від побажань замовника та пори року. Тривалість свята та наповненість сценарію також визначаються індивідуально. Тож результати перевершать усі ваші сподівання.

 

Турботливі батьки обирають А-ну-ка. Адже ми точно знаємо, яким повинно бути щасливе дитинство.