Карамелька Три кота

Сучасне свято для дітей складно уявити без яскравих аніматорів. Сьогодні одним із фаворитів у малечі є аніматори Три кота.

 

Три кота — хто це такі?

 

Три кота – герої пізнавального та розважального мультиплікаційного серіалу, що вийшов на екрани 2015 року. Головні герої через яскраві приклади розповідають діткам багато цікавого, завдяки чому вони й стали настільки популярними. Коли ваші діти обожнюють Три кота, День народження з їхньою участю стане справжнім святом та казкою.

 

Якщо ви хочете, щоб до вашої дитини завітали Три кота на День народження, телефонуйте в А-ну-ка. У нас найкращі аніматори у вашому місті.

 

Як організувати незабутнє свято для дітей?

 

Хочете організувати День народження у стилі Три кота? А-ну-ка з радістю вам допоможе. Ми маємо найкращих аніматорів, що мають фахову освіту та багаторічний досвід роботи з дітьми.

 

Наші актори чудово розуміють психологію дітей. Тож вони завжди знаходять спільну мову з дітками. Батьки можуть повністю покластися на наших аніматорів, адже вони будуть у надійних руках. Аніматор без проблем врегулює будь-яку непередбачувану ситуацію, що може виникнути під час святкування. Аніматори знають, як заспокоїти малечу та налаштувати на розваги.

 

Замовляючи День народження у стилі 3 кота, можете не турбуватися — програма буде насиченою, цікавою та пізнавальною. Наші фахівці індивідуально підбирають та вигадують цікаві ігри, конкурси, вікторини та загадки, доповнюючи все це веселими танцями та співами.

 

Ми завжди підлаштовуємося під вік дітей та їхню кількість. Аніматори без проблем організують яскраве свято як для найменших, так і для дітей більш старшого віку. Адже Аніматор Три кота подобаються як діткам, так і дорослим.

 

В розпорядженні наших аніматорів є весь необхідний інвентар, щоб провести веселі конкурси та вікторини. Окремої уваги заслуговують костюми. У нас — одні із кращих костюмів у місті, що відрізняються реалістичністю та є дуже яскравими. Тож ваші діти дійсно повірять у казку.

 

Нам під силу і вечірка в стилі Три кота. Захід може бути проведено як для невеликої кількості дітей, так і з розрахунку на велику кількість учасників. Наші аніматори влаштують свято як вдома, так і у школі чи дитячому садку.

 

Не проблема провести свято як просто неба, так і у приміщенні. Усе залежить від побажань клієнта та пори року, погоди. Розробляючи сценарій, ми завжди консультуємося з клієнтом, погоджуємо тривалість, уточнюємо кількість учасників, вік та цікавимося очікуваннями від свята. До кожного клієнта ми намагаємося знайти індивідуальний підхід.

 

Тож можете не сумніватися — результат вас приємно здивує. А ваша малеча на кілька годин опиниться у справжній казці.

 

Аніматор Карамелька Три кота приїдуть за вказаною вами адресою у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Де шукати найкращих аніматорів?

 

Три кота аніматори, замовити яких ви можете за один телефонний дзвінок, подарують вашій малечі відчуття дива. Організувати незабутнє свято ще ніколи не було так просто. Необхідно всього лише зателефонувати нашим менеджерам та повідомити дату, час та місце проведення.

 

Спеціалісти допоможуть визначитися з персонажами, тривалістю заходу та розкажуть про програму. У визначений час наші аніматори приїдуть за вказаною адресою у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Турботливі батьки обирають А-ну-ка. Адже саме ми знаємо, як зробити дітей щасливими.