Лего НіндзяГо Кай та Коул

Усі хлопчики будуть у захваті, коли до них у гості завітають аніматори лего. Це яскраві персонажі, яких діти просто обожнюють і багато у чому наслідують. Не дивно, адже вони смішні та яскраві.

 

Що таке Лего НіндзяГо?

 

Усі діти граються Лего. Зважаючи на популярність цих іграшок, було виготовлено тематичний анімаційний серіал. Він вийшов на екрани 2011 року. З того часу популярність цих персонажів лише зростає. Тож аніматори Лего НіндзяГо гарантовано піднімуть настрій малечі.

 

Мова йде про ніндзя, що володіють східними бойовими мистецтвами. Їхня головна задача і мета – захищати світ Ніндзяго від зла, що постійно намагається йому зашкодити.

 

За стилем герої нагадують все ті ж легендарні іграшки. Тож костюми мають такий вигляд, наче пластикові іграшки ожили. Тож костюми мають просто фантастичний вигляд і одразу ж привертають увагу дітей.

 

Ці герої дуже відважні, добрі та справедливі. Вони навчать дітей бути хоробрими, захищати слабких та завжди залишатися справедливими.

 

Якщо мрія ваших дітей – лего аніматори, замовити їх ви можете у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Що потрібно знати, щоб організувати дитяче свято?

 

Якщо ваші діти – фанати Лего НіндзяГо, аніматори стануть для них справжнім сюрпризом. У наших аніматорів – найкращі костюми, що відрізняються реалістичністю та яскравими кольорами. Тож діти будуть у захваті.

 

У нас працюють професійні актори, що дуже легко перевтілюються в улюблених дитячих героїв. Вони пропрацьовують героїв до деталей, уміло копіюючи як манеру поведінки, так і стиль. Тож на час заходу ваші діти дійсно опиняться у казці.

 

Ми організуємо незабутній День народження в стилі НіндзяГо. До розроблення сценарію ми підходимо індивідуально, наповнюючи захід цікавими конкурсами, квестами, вікторинами й іншими розвагами. Аніматори використовують сучасне обладнання, завдяки чому вдається забезпечити якісний музичний супровід. Аніматори розважатимуть дітлахів танцями та співами.

 

Аніматори завжди уважно ставляться до кожного учасника свята. Наші спеціалісти добре розуміються на дитячій психіці, завдяки чому точно знають, як заспокоїти дитину, розвеселити її або налаштувати на гру. Тож батьки можуть не хвилюватися – їхні діти у надійних руках.

 

Щоб діти не втомилися під час свята, аніматори чергують види розваг. Так, після активних розваг аніматори запропонують дітям відгадати загадки ви вирішити логічні задачі. Тож День народження в стилі Лего Лего НіндзяГо – це ще й можливість дізнатися чимало нового. Адже аніматори в ігровій формі доносять цілком важливу та корисну інформацію.

 

Як замовити аніматорів для дітей?

 

День народження Лего НіндзяГо – мрія кожного хлопчика. Тож ми пропонуємо замовити професійних аніматорів в А-ну-ка. Клієнт може замовити аніматорів на необхідний день та час.

 

Замовити професійних акторів ви можете у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах. Для цього необхідно просто зателефонувати нашим менеджерам. Вони нададуть усю необхідну інформацію та розкажуть доступні варіанти сценаріїв.

 

Проведемо свято як у школі чи дитячому садку, так і вдома. Кількість дітей також не грає ролі. Можливо організувати подію як для невеликої кількості дітей, так і для цілого класу.

 

Вартість послуг при цьому залишається більш ніж доступною. Вартість послуг формується індивідуально, все залежить від складності вашого запиту за замовлених послуг.