Літл Поні

Ваші діти мріють, щоб до них у гості завітали аніматори My Little Pony? Ми влаштуємо яскраве свято за участі улюблених героїв малечі.

 

Хто такі My Little Pony?

 

Одним із найпопулярніших мультиплікаційних дитячих серіалів є «My Little Pony: Дружба — це диво». Мультсеріал було перекладено понад 20 мовами. Тож про веселих поні знають діти далеко за межами США.

 

Діти з першого погляду впізнають своїх улюблених героїв, адже ті яскраві, веселі та добрі. Так, до ваших дітей може завітати поні Райдуга аніматор. Її діти обожнюють чи не найбільше. Це спортивний пегас, що має дуже запальний характер та полюбляє змагання. Ця поні проведе веселі ігри для дітей, щоб перевірити їхню спритність та витривалість.

 

Ще одна обов’язкова гостя вашого свята – аніматор поні Пінкі пай. Це дуже активна поні, що обожнює розваги та часто влаштовує веселі вечірки. Тож разом із нею діти потанцюють та поспівають, що гарантовано покращить настрій та подарує лише найкращі емоції.

 

Зважаючи на веселу вдачу героїв, аніматор Май літл поні – безпрограшний варіант влаштувати для малечі дивовижне свято, яке вони надовго запамʼятають.

 

Професійна організація свята – переваги

 

Усі діти мріють, щоб на їхнє свято завітав Літл поні аніматор. Ми можемо здійснити мрію малечі. У нас працюють лише професійні актори, що мають багаторічний досвід роботи з дітьми. Більшість аніматорів ще мають і профільну освіту, завдяки чому добре розуміються на дитячій психіці. Тож вони зможуть налаштувати малечу на веселу гру, за необхідності заспокоїти чи ближче познайомити з іншими учасниками.

 

Веселий та яскравий аніматор поні гарантовано покращить настрій кожному. Аніматори підготують для дітей веселі конкурси, ігри, вікторини та завдання на логіку. Спеціалісти правильно та продумано чергують види розваг, щоб діти не втомлювалися і зберігали активність протягом усього свята.

 

Тож якщо ваші діти обожнюють My Little Pony, День народження у такому стилі гарантовано подарує їм найкращі емоції. Аніматори мають усе необхідне обладнання для того, щоб провести веселі ігри та конкурси. Також аніматори мають сучасне музичне обладнання, тож не обійдеться без веселих танців та пісень.

 

Аніматори приїдуть на ваше свято у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Де замовити аніматорів?

 

Щоб провести День народження в стилі поні, необхідно зв’язатися з менеджерами А-ну-ка. Вони радо допоможуть вам визначитися з усіма деталями проведення заходу та замовити на обрану вами дату спеціалістів.

 

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально. Тож сценарій розробляється з урахуванням усіх побажань клієнта, а також віку та кількості дітей. Ми можемо провести захід як вдома, так і у школі чи дитячому садку. Спеціалісти розроблять унікальний сценарій з урахуванням особливостей місця проведення.

 

Ми можемо провести захід у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Аніматори приїдуть за вказаною вами адресою та чітко у визначений час. Тож ваше свято відбудеться за розкладом і ви зможете зробити дітям незабутній сюрприз.

 

Додатково, щоб зробити програму ще цікавішою, можна замовити шоу програми. Наприклад, усі без виключення діти просто обожнюють мильні бульбашки. Аніматори влаштують для них просто чарівне дійство. Тож День народження в стилі Літл поні стане справжньою подією у житті малечі.

 

Батьки, що турбуються про своїх дітей, завжди обирають А-ну-ка. Адже ми точно знаємо, як подарувати дітям лише найсвітліші емоції та відчуття справжнього дива.