Лунтік

Одним із найвідоміших мультиплікаційних героїв є Лунтик. Це герой навчального серіалу. Лунтик аніматор сьогодні б’є всі рекорди, адже діти саме його хочуть бачити на своєму святі.

 

Хто такий Лунтик?

 

День народження з Лунтиком – мрія кожної дитини. Його легко впізнають навіть наймолодші, щиро радіючи компанії улюбленого мультиплікаційного героя.

 

Лунтик має дуже цікаву історію. Він народився на місяці, звідки впав на Землю. Це дуже незвичайний малюк, який швидко знайшов справжніх друзів на Землі.

 

Лунтик дуже добрий, гостинний та щирий. Він завжди готовий прийти на допомогу своїм друзям і всім, хто цього потребує. Іноді навіть доводиться йти на ризик, але його це не лякає.

 

Лунтик дуже допитливий, адже часто не розуміє, як все влаштовано на новій для нього Землі. Тому він залюбки вивчає все навколо, проявляючи дитячу щирість. Він добрий та відданий друзям, він не вміє брехати чи хитрувати. А ще він – ввічливий та щедрий. Лунтик прагне зробити цей світ ще кращим і добрішим.

 

Діти, спостерігаючи за його пригодами, також переймають найкращі звички та якості. Тому ми радимо замовити Лунтик на День народження.

 

Він подобається усім без винятку дітям, адже має просто неймовірний та неземний зовнішній вигляд. Малеча його миттєво впізнає та щиро радіє можливості провести час із гостем із Місяця.

 

Цікаве свято для дітей – як організувати

 

Щоб ваше свято було дійсно цікавим і діти його запам’ятали надовго, потрібні професійні аніматори, Лунтик – один із кращих варіантів. Батькам сьогодні не обов’язково самостійно займатися організацією свята – усю роботу залюбки виконають професіонали.

 

Лунтик на День народження може приїхати у гості до вашої дитини у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Кожному клієнту ми пропонуємо оригінальний сценарій проведення заходу. Адже враховуємо вік та кількість дітей, а також тематику заходу та індивідуальні побажання дорослих. Тож можете не сумніватися, що якість реалізації заходу перевершить усі ваші сподівання.

 

Якщо вашій малечі подобається Лунтик, аніматор на дитяче свято стане можливістю подарувати кілька годин справжньої казки.

 

Якщо потрібен аніматор Лунтик, замовити послуги можна в А-ну-ка. У нас працюють тільки професійні актори, які можуть знайти підхід до кожної дитини. Актори попередньо пропрацьовують кожний образ, детально його вивчають, завдяки чому діти з головою поринають у казку.

 

Також наші аніматори чудово розуміються на дитячій психології, тому за потреби зможуть заспокоїти дитину, покращити їй настрій чи налаштувати на гру. При цьому актори приділяють однаково багато уваги всім без винятку дітям. Тож усі гості свята отримають лише позитивні емоції.

 

Де замовити найкращих аніматорів?

 

Послуги аніматорів доступні у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Щоб замовити акторів на свято, достатньо звʼязатися з нашими менеджерами. Вони нададуть усю необхідну інформацію, допоможуть визначитися з персонажами та оптимальним варіантом сценарію.

 

Тривалість заходу клієнт може визначити самостійно, а наші спеціалісти наповнять цей час веселими конкурсами, вікторинами, загадками та квестами.

 

Лунтик та його друзі на дитячий День народження завітають чітко у визначений час. Ми ніколи не запізнюємося і завжди підлаштовуємося під плани наших клієнтів.

 

Турботливі батьки завжди обирають А-ну-ка. Адже ми точно знаємо, що подобається дітям.