Міккі та Мінні Маус

Щоб будь-яке дитяче свято стало дійсно яскравим та незабутнім, вам потрібні професійні аніматори Міккі та Мінні Маус. Ці персонажі уже давно стали культовими для малечі в усьому світі. Тож додаткового представлення вони не потребуватимуть – діти будуть у захваті.

 

Хто такий Міккі Маус?

 

Аніматор Міккі Маус гарантовано сподобається як дівчаткам, так і хлопчикам. Цього героя мультиплікаційного американського фільму кожний добре знає. На екранах він з’явився ще 1928 року завдяки Волту Діснею.

 

Популярність з того часу швидко зростала. Нині це один із важливих символів американської культури та символ дитинства у всьому світі. Крім того, Міккі – це талісман The Walt Disney Company.

 

Міккі Маус аніматор на дитяче свято – найкраще рішення, якщо ви хочете підняти настрій дітям та подарувати незабутні емоції. Гарантуємо, малеча його впізнає з першого погляду. Міккі – це чорне мишеня з коричневим обличчям, одягнений у яскраві червоні шорти та білі рукавички.

 

Якщо ваш вибір – Міккі Маус на День народження, можете бути впевненими у високій якості костюма та професійній грі актора. Тож ваші діти точно повірять у те, що до них у гості завітав справжній Міккі.

 

Хто така Мінні Маус?

 

Щоб свято стало ще яскравішим, рекомендуємо День народження у стилі Міккі та Мінні Маус. Мінні – ще одна популярна і добре впізнавана героїня мультиплікаційного фільму. Мінерва – кохана Міккі, тож вони завжди разом.

 

Мінні має чуйний характер, але залишається при цьому дуже хороброю. Вона буквально випромінює любов. Мінні з радістю кинеться на допомогу кожному, хто цього потребує. Вона готова розвʼязати проблеми не лише друзів, але й ворогів. Ця героїня уособлює, здається, найкращі риси людей.

 

Тож якщо ви хочете влаштувати День народження в стилі Міккі Маус, без Мінні не обійтися.

 

Особливості професійного проведення свята

 

Якщо до діток прийде Міккі Маус День народження, найсвітліші емоції гарантовано. Аніматори можуть провести свято у багатьох містах, зокрема – у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці. Доступні і безліч інших міст.

 

В А-ну-Ка працюють лише професійні аніматори, що мають багаторічний досвід роботи з дітьми та профільну освіту. Тож вони знайдуть підхід до кожної дитини: за лічені хвилини зможуть заспокоїти, налаштувати на гру, познайомити з іншими дітьми та розвеселити. Тож дітям точно не буде сумно, а свято вони запам’ятають надовго.

 

Наші спеціалісти організують День народження в стилі Міккі Маус для хлопчика чи для дівчинки. До організації кожного свята спеціалісти підходять індивідуально, тож ваша програма буде унікальною.

 

Під час розроблення програми враховується вік дітей, кількість, бажана тематика заходу та побажання як дорослих, так і дітей. Можливо провести захід як у закритому приміщенні, так і просто неба. Усе залежить від побажань клієнта.

 

Наші костюми – одні з найкращих. Вони якісні та реалістичні. Актори пропрацьовують кожний образ, завдяки чому діти буквально поринають у казку.

 

Замовити аніматорів на дитяче свято – вибір дбайливих батьків, які хочуть подарувати дітям незабутні емоції та зекономити час. Адже організацією заходу займаються фахівці, тоді як клієнт може весело провести час з дітьми.

 

Замовити аніматорів можна у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах.

 

Щоб замовити акторів, обрати зручний день та час, а також погодити сценарій проведення свята, рекомендуємо звернутися до менеджерів. Вони залюбки допоможуть організувати дитяче свято вашої мрії.