Міньйони

Аніматори міньйони сьогодні є улюбленцями усіх дітей. Малеча буде у захваті, якщо до них у гості завітають настільки яскраві та позитивні герої.

 

Що відомо про міньйонів?

 

Міньйони на День народження – найкращий варіант для дітей будь-якого віку. Міньйони – це маленькі кумедні істоти яскравого жовтого кольору. У кожного із них – свій унікальний характер.

 

Діти їх впізнають буквально з першого погляду. Адже вони мають яскравий жовтий колір та завжди одягнені у смішні комбінезони синього кольору.

 

Особливо дітям подобається те, що ці герої мають різну кількість очей: у когось – одне око, у когось їх два. Вони суттєво відрізняються від усіх персонажів популярних мультфільмів. Адже головна ціль їхнього існування – служити найбільшому злу на планеті.

 

Але, як показує практика, вони чинять лише добро. Адже й самі герої є добрими, мають гарне гумору, вони вміють любити, дружити та дуже привʼязуються до свого боса. Тому вони вчать дітей тільки хорошому.

 

День народження в стилі міньйонів – ідеальний варіант організувати свято, яке діти запамʼятають назавжди, адже вони отримають змогу провести кілька годин у компанії своїх найкращих мультиплікаційних друзів.

 

Як організувати найкраще дитяче свято?

 

Наші діти заслуговують найкращого. Тому ми пропонуємо вам послуги професійних акторів, які легко перевтілюються в улюблених героїв ваших дітей. Актори детально пропрацьовують кожний образ, вивчаючи його до деталей.

 

Якщо улюблені герої ваших дітей – міньйони, День народження буде проведено за унікальним сценарієм. Спеціалісти підготують цікаві конкурси, вікторини, ігри та загадки. Усе це – з якісним музичним супроводом, веселими танцями та піснями. Ми завжди підлаштовуємося під вік, кількість дітей, привід, тематику свята та побажання дорослих.

 

У нас працюють найкращі аніматори, здатні знайти підхід до кожної дитини. Тому за необхідності заспокоять, налаштують на гру, розвеселять і допоможуть потоваришувати з іншими. Батьки у цей час можуть насолоджуватися святом, адже їхня малеча – у надійних руках.

 

Якщо мрія вашої дитини – міньйон, аніматор приїде за вказаною адресою у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Нам під силу провести захід як вдома, так і у школі чи дитячому садку. Аніматори працюють із дітьми різного віку. А свято може бути проведене як у приміщенні, так і просто неба.

 

Вечірка в стилі міньйонів матиме просто неперевершений вигляд, адже у нас – найкращі костюми в місті, які дивують реалістичністю. Тож на час заходу учасники дійсно опиняться в казці.

 

У розпорядженні аніматорів є весь необхідний інвентар. Тож батькам не доведеться турбуватися про організаційні дрібниці.

 

Свято залишить лише найприємніші спогади та багато яскравих фотографій, що стануть вдалим доповненням вашого сімейного фотоальбома.

 

Як замовити аніматора на дитяче свято?

 

Наші аніматори з радістю завітають на дитяче свято у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах та проведуть незабутнє свято в стилі міньйонів.

 

Щоб замовити професійних акторів, просимо зателефонувати менеджерам А-ну-ка. Спеціалісти дадуть відповідь на всі ваші запитання, розкажуть про доступні сценарії проведення заходу, допоможуть визначитися з героями.

 

Наші клієнти можуть обрати будь-яку дату та час, а ми підлаштуємося під запит. Тож свято розпочнеться вчасно. А міньйони аніматори, замовити яких ви можете за доступною ціною, подарують малятам незабутні емоції.