Орел та решка

Хочете дійсно незвичайне свято? Тоді вам підійде Орел і Решка шоу програма для дітей. Далі ми розкажемо детальніше про програму та доступні види розваг.

 

Орел і Решка – як організувати дитяче свято

 

Багато дітей та підлітків обожнюють українське пізнавальне шоу Орел і Решка. Не дивно, адже це можливість побачити щось дійсно нове та з головою поринути у такі захопливі подорожі.

 

Якщо вашим дітям подобається Орел і Решка, ведучі на дитяче свято – найкращий варіант провести час весело і з користю. Двоє харизматичних ведучих завітають до дітей додому або у школу, щоб розповісти їм чимало цікавого та ближче познайомити з далекими світами.

 

Вечірка в стилі Орел і Решка – це не лише весело, але й цікаво. Адже в ігровій формі ведучі донесуть багато корисної інформації, що знадобиться і надалі. Тож турботливі батьки охоче обирають саме цей сценарій проведення свята.

 

Але Орел і Решка програма на День народження підлітка – це ще й веселі розваги, різноманітні ігри, вікторини, загадки та цікаві завдання. Тож час промайне непомітно, а діти отримають лише найяскравіші емоції та спогади.

 

Ми можемо провести захід у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Як організувати незабутнє дитяче свято

 

Професійні аніматори Орел і Решка проведуть незабутнє свято для ваших дітей. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, розробляючи повністю унікальний сценарій. Ми підбираємо ігри, конкурси, вікторини та інші завдання, відштовхуючись від побажань клієнта, віку та кількості дітей, а також місця проведення та типу заходу.

 

У нас працюють лише найкращі аніматори, які легко перевтілюються у будь-яких героїв. Вони детально пропрацьовують образи, завдяки чому діти на кілька годин поринають у зовсім інший світ. Час при цьому біжить непомітно.

 

Впевнені, Орел і Решка для дітей – це найкращий варіант, якщо ви хочете, що свято минуло не тільки весело, але і з користю. Програма буде цікава навіть дорослим. Адже ведучі в легкій формі розповідають багато цікавого та нового.

 

Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення. Тому пропонуємо індивідуальний сценарій проведення заходу. Пишучи сценарій, ми орієнтуємося на вік дітей, кількість учасників, тип заходу і місце проведення. Обов’язково враховуємо і індивідуальні побажання кожного клієнта.

 

Щоб було ще цікавіше, можемо додати до сценарію унікальні шоу, підбираючи їх з урахуванням віку учасників. Можливість не лише спостерігати за шоу, але й взяти у ньому безпосередню участь – неймовірна можливість, що запам’ятається надовго. Навіть дорослі будуть заворожено спостерігати за тим, що відбувається.

 

Ми залюбки проведемо для вас дивовижне свято у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах.

 

Як замовити професійних аніматорів?

 

Щоб діти дійсно пережили надзвичайну і захоплюючу пригоду, рекомендуємо замовити аніматорів в А-ну-ка. Нам під силу провести захід будь-якої складності. Працюємо як із наймолодшими, так і з дітьми шкільного віку.

 

Аніматори мають весь необхідний реквізит, щоб провести захоплюючі конкурси, вікторини й інші розваги. Тож свято захоплює як дітей, так і дорослих.

 

Крім незабутніх емоцій, учасники мають змогу отримати й яскраві пам’ятні фотографії. Вони стануть вдалим доповненням вашого сімейного фотоальбому.

 

Тож якщо вам і вашим дітям подобається Орел і Решка, замовити на дитяче свято аніматорів ви можете в А-ну-ка. Впевнені, ви отримаєте незабутні емоції та станете постійним клієнтом.