Сонік та космічна подорож

Чи не кожний маленький дослідник мріє про День народження в стилі Сонік Бум. А-ну-ка організує для малечі та дорослих яскраве свято з запальними танцями, веселими конкурсами та іграми.

 

Хто такий Сонік та чому його так люблять?

 

Усі діти мріють провести День народження в стилі Сонік. Адже яскравий персонаж популярного мультиплікаційного фільму захоплює. Повноцінний мультфільм вийшов на екрани 2014 року. З того часу його популярність зростає з кожним днем. Не дивно, що всі діти мріють познайомитися з цим героєм особисто.

 

Герої мультфільму відрізняються від відомих нам персонажів комп’ютерних ігор. Герої мультика – цікаві, яскраві, хоробрі та розумні. Вони без вагань змагаються з ворогами, щоразу рятуючи світ від катастрофи.

 

Для цього героям доводиться проявляти винахідливість, хоробрість та завзятість. І щоразу сміливці здобувають перемогу над злом. Сонік та його друзі не лише надихають діток бути хоробрими, але й вчать їх важливим правилам.

 

Діти залюбки стежать за пригодами улюблених героїв, тож аніматори Сонік, що прийдуть до них у гості, стануть справжнім сюрпризом.

 

Як правильно організувати дитяче свято?

 

Звичайно, батьки можуть самостійно займатися організацією свята для малечі. Але для цього необхідно мати певні знання та вміння. Та й навіщо витрачати час на організаційні дрібниці? Організацією займаються наші спеціалісти, тоді як батьки зможуть насолодитися відпочинком разом із дітками.

 

У нас працюють найкращі аніматори, що мають багаторічний досвід роботи. Тому актори гарантовано знайдуть підхід до кожного малюка. Батьки можуть повністю довіритися нам. Актори заспокоять, розвеселять, налаштують на гру чи познайомлять з іншими учасниками. Батьки ж можуть просто відпочивати, знаючи, що їхня малеча – у надійних руках.

 

Якщо ваша дитина хоче, щоб до неї завітали аніматори Сонік, замовити акторів ви можете в А-ну-ка. Завдяки професіоналізму наших акторів ваші діти опиняться у справжній казці. Ми гарантуємо високу якість костюмів, що відрізняються реалістичністю та продуманістю. Актори детально вивчають персонажів, тож на час свята дійсно стають тими самими героями.

 

Сонік на День народження – вдалий варіант як для дівчаток, так і для хлопчиків. Свято може бути проведене як персонально для вашого малюка та його друзів, так і у школі чи дитячому садку. Ми працюємо з різними віковими групами. Кількість дітей може бути теж необмеженою. Немає завдань, із якими ми не впораємося.

 

Клієнтам ми запропонуємо на вибір кілька доступних сценаріїв проведення свята. Ми завжди враховуємо вік дітей, кількість учасників, їхні захоплення та побажання дорослих. Тому свято виправдає всі ваші сподівання.

 

До вас не просто завітає аніматор Сонік на дитяче свято, але й проведе цікаві конкурси, вікторини, поставить перед дітьми завдання та навчить їх бути відважними. Аніматори завжди чергують різні види розваг, щоб діти протягом свята не втомлювалися.

 

Де замовити професійних аніматорів?

 

Щоб замовити аніматора на дитяче свято, вам необхідно всього лише зв’язатися з нашими менеджерами. Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть обрати героїв, а також проконсультують щодо усіх доступних видів розваг.

 

Менеджери обов’язково врахують усі ваші побажання та ряд інших нюансів. Замовити акторів ви можете на будь-який день та час. Тривалість святкування клієнт також може визначити самостійно.

 

Ми організуємо для ваших діток найкраще свято у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.