Свинка Пеппа та Джордж

Хочете організувати для малечі яскраве свято? Тоді вам просто необхідні професійні аніматори з насиченою програмою. «А-ну-Ка» пропонує вам безліч героїв мультфільмів, казок чи навіть комп’ютерних ігор, візит яких гарантовано викличе захват у діток. Так, одним із найпопулярніших героїв є аніматор Пеппа. 

 

Хто така Свинка Пеппа та Джордж?

 

Свинка Пеппа — героїня британського дитячого мультфільму. Уперше телевізійний серіал вийшов 2004 року, стаючи з кожним роком все популярнішим. Про Свинку Пеппу знає малеча понад 180 країн світу, зокрема — й в Україні. Тому аніматор Свинка Пеппа на День народження  стане вдалим рішенням. 

 

Свинка Пеппа — старша дочка у сім’ї. Її легко впізнати за яскравою сукнею червоного кольору. Вона розумна, весела і кмітлива, а ще вона часто вдає з себе дорослу. 

 

Пеппа має молодшого братика Джорджа, який дуже полюбляє динозаврів. Це надзвичайно весела парочка, що гарантовано покращить настрій усім — як дорослим, так і дітям. Тому головними гостями вашого свята обов’язково мають стати Свинка Пеппа і Джордж, аніматори надзвичайно реалістично зіграють їхні ролі. 

 

Ці герої дуже непосидючі! Тож діти точно не будуть сумувати. Адже Пеппа з радістю навчить діток чогось нового, усе це — у легкій ігровій формі. А веселий Джордж залюбки розважить малечу танцями та іншими викрутасами.

 

Переваги професійних аніматорів на святі

 

Якщо ви хочете влаштувати для дітей яскраве насичене свято, яке вони точно запам’ятають, вам потрібні аніматори Свинка Пеппа. Кожне свято буде дійсно унікальним. Адже для кожного замовника спеціалісти формують програму індивідуально. При цьому враховується тематика, привід, а також кількість та вік дітей. 

 

Спеціалісти обов’язково враховують й унікальні побажання батьків щодо конкурсів та розваг, а також інтереси винуватця свята. Якщо вашим дітям подобається Свинка Пеппа, замовити аніматора ви можете у Києві, Василькові, Ірпені, Бучі, Борисполі, Броварах і багатьох інших містах. 

 

Свинка Пеппа і Джордж на дитяче свято – це ще й можливість для батьків зекономити час та сили. Адже не доведеться самостійно вигадувати, чим розважити малечу. 

 

Спеціалісти розроблять унікальну програму, розраховану на необхідний вам час. Аніматори приїдуть заздалегідь, щоб підготуватися і здивувати малечу чітко у визначений час. Програма буде наповнена цікавими іграми, конкурсами, танцями, співами та іншими розвагами. У цей час батьки можуть займатися своїми справами. 

 

В «А-ну-Ка» працюють тільки найкращі аніматори, що мають багаторічний досвід. Тож вони знайдуть підхід абсолютно до кожного: зможуть розвеселити, заспокоїти чи налаштувати на гру. Тож дітям точно не буде нудно. 

 

У нас – лише найкращі костюми, що дивують реалістичністю. А аніматори прекрасно вживаються у роль, попередньо вивчаючи персонажа. Тож на час свята ваші діти опиняються у справжній казці. 

 

Наші аніматори можуть провести День народження в стилі Свинка Пеппа у Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині, Софіївській Борщагівці, Петропавлівській Борщагівці, Святопетрівському та багатьох інших населених пунктах.

 

Як замовити аніматора на дитяче свято

 

Якщо ви хочете, щоб на дитяче свято завітали наші аніматори, необхідно зателефонувати менеджерам. Разом ви підберете зручну для вас дату та час. 

 

Також менеджери розкажуть, яку програму можемо запропонувати. Ми реалізуємо навіть найскладніші ідеї клієнтів, адже завжди дослуховуємося до побажань клієнтів. 

 

Замовити аніматорів можна також й у наступні населені пункти: Обухів, Гатне, Мархалівка, Українка, Ворзель. Гарантуємо високу якість проведення свята та найдоступніші ціни.