Тесла Шоу

Тесла шоу гарантовано стане найцікавішим елементом вашого свята. Це абсолютно нова програма, що подарує вам море вражень та незабутніх емоцій. Адже шоу наповнене ВАУ-ефектами. Тож Тесла шоу у Києві не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.

 

Переваги професійної організації свята

 

Тесла шоу для дітей – це не тільки весело і яскраво, але й цікаво та пізнавально. Шоу Тесла порадує вас унікальними незабутніми образами. Адже у кожного актора – неперевершений костюм, який діти зможуть довго розглядати. Уже навіть костюм подарує незабутні враження, а діти годинами зможуть розповідати про свого нового знайомого друзям.

 

У нас працюють найкращі актори, що мають багаторічний досвід роботи. Усі учасники перебувають під їхнім наглядом. Кожний елемент шоу-програми відповідає високим вимогам і стандартам. Тож свято буде повністю безпечним для дітей будь-якого віку.

 

Тесла шоу це ще й можливість для дітей отримати багато цікавої та пізнавальної інформації. Актори подають всю інформацію в максимально простій ігровій формі, завдяки чому вона набагато краще засвоюється. Цікаву інформацію діти зможуть використовувати як у повсякденному житті, так і у дитячому садку чи школі. Тож такі заходи також сприяють дитячому розвитку. Впевнені, багато цікавого для себе дізнаються і дорослі.

 

 

Шоу Тесла для дітей наповнене цікавими розвагами: іграми, конкурсами та логічними задачами. Діти отримують можливість не просто спостерігати за дійством, а бути його безпосередніми учасниками. Це підвищує інтерес та дарує просто незабутні емоції.

 

Аніматори комбінують розваги таким чином, щоб діти не втомлювалися протягом усього свята. Тому активні розваги чергують із інтелектуальними. Тож навіть найменші не будуть втомлюватися. Саме тому електричне шоу підходить дітям будь-якого віку.

 

Як організувати свято для дітей

 

Щоб подарувати вашим дітям просто незабутні емоції, рекомендуємо замовити Тесла шоу, ціна якого буде більш ніж доступною. У розпорядженні акторів є все необхідне обладнання та інвентар. Тож свято буде дійсно незабутнім і яскравим.

 

Коли організацією свята займаються спеціалісти, батьки чи вихователі можуть провести час із дітьми. Адже не потрібно відволікатися на дрібниці. У розпорядженні аніматорів є все необхідне, щоб зробити ваше свято яскравим та просто незабутнім.

 

Тесла шоу, замовити яке ви можете у нас, проводять досвідчені аніматори, що вміють працювати з дітьми. Тому вони, незалежно від віку учасників, завжди знайдуть підхід до кожного. Аніматор легко розважить вашого малюка, налаштує його на гру, познайомить з іншими учасниками. Тож батьки можуть не хвилюватися – малюки у надійних руках.

 

Наші актори приїдуть до ваших дітей у Гатне, Мархалівку, Українку, Ірпінь, Бучу, Ворзель, Бориспіль та Бровари в необхідний для вас день та час. Ми можемо провести шоу як у приміщенні, так і просто неба. Усе залежить від ваших індивідуальних побажань, тематики свята та пори року.

 

Організуємо шоу для дітей вдома або у дитячому садку чи школі. Усе залежить від тематики заходу та вашого запиту. Нашим акторам під силу провести шоу як для невеликої групи дітей, так і для цілого класу чи групи у дитячому садку. Сценарій буде написано з урахуванням кількості дітей, тож кожен учасник отримає досить уваги акторів.

 

Що таке Тесла шоу

 

Електричне шоу для дітей – це ідеальний варіант розваги для дітей різного віку. Ми можемо провести шоу у вашому місті: у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині, Софіївській Борщагівці, Петропавлівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові та інших населених пунктах.

 

Щоб замовити шоу, необхідно зателефонувати нашим менеджерам. Вони залюбки допоможуть визначитися з оптимальною кількістю акторів, підібрати їм ролі та обрати найкращий варіант сценарію.

 

Ми завжди враховуємо усі побажання клієнтів, підлаштовуємося під вік дітей, тип заходу, кількість учасників та місце проведення. Тож результати перевершать усі ваші сподівання.

 

Клієнт самостійно визначає дату проведення та час. Наші аніматори прибувають на локацію заздалегідь, щоб підготуватися. Ми ніколи не запізнюємося, тож святкування розпочнеться вчасно.

 

Вартість професійної організації свята з проведенням тематичного шоу залишається більш ніж доступною. Ціна розраховується індивідуально, усе залежить від ваших індивідуальних побажань, тривалості шоу та кількості учасників.

 

Але якщо ви хочете подарувати незабутнє свято дітям, рекомендуємо звернутися в А-ну-ка. Нашими спеціалістами може бути організоване свято під ключ, тож вільний час ви зможете провести з найріднішими.

 

Ми горді, що саме нам ви довіряєте найцінніші години у вашому житті. Ми працюємо, щоб у вашої малечі було дійсно щасливе дитинство та лише приємні спогади.