Як вибрати дитячого аніматора?

Дитячий аніматор – затребувана послуга під час проведення дитячих святкувань, починаючи від дня народження та закінчуючи випускним у садочку. Раніше цим займалися батьки – вони переодягалися у різних персонажів, наприклад, батьки перевдягалися у діда морозу на новий рік і радували своїх дітей невеликою святковою програмою.

Сьогодні такими справами займаються фахівці, які проходять спеціальні курси навчання, оскільки робота аніматором – це не найлегша праця, хоч вона і здається досить простою та не надто відповідальною.

Дитячі аніматори: яким має бути справжній професіонал?

Аніматор має набагато більше обов’язків, ніж може здатися на перший погляд. Саме тому, перш, ніж стати справжнім профі, багато хто з них зобов’язаний пройти спеціальне навчання, щоб зуміти впоратися з натовпом дітей і розважити навіть найнедосвідченішого малюка.

Яким має бути дитячий аніматор?

Веселим та цікавим. Вміння розважати дітей – це одна з найцінніших якостей у роботі аніматора. Оскільки їх наймають спеціально для того, щоб діти під час свята були чимось зацікавлені та почували себе весело. В арсеналі справжніх професіоналів є безліч веселих ігор, які можуть порадувати кожного малюка. Крім того, аніматори люблять влаштовувати невеликі дискотеки під улюблені дитячі пісеньки з популярних мультсеріалів, діти просто люблять таке! Також обов’язкова частина програми у роботі аніматора – це конкурси. Наприклад, загадування загадок, за які переможці зможуть отримати солодощі, або невеликі іграшки.

активним. Далеко не кожній людині під силу стрибати і скакати в об’ємних костюмах, особливо в спеку року. Така професія вимагає справжньої витримки, оскільки аніматори для дітей повинні не тільки витримати нелегкі умови праці, але при цьому залишатися активними, немов «на батарейках», щоб діти та їхні батьки залишилися задоволеними роботою, що пройшла, і не помітили втоми і поганого самопочуття працівника. Звичайно, аніматору не завжди доводиться одягати об’ємні костюми, однак кожен, хто працює в цій сфері, повинен бути готовим і до такого випробування – у фізичному та моральному плані.

Уважним. Батьки довіряють аніматорам найцінніше, що у них є – своїх дітей. Тому вони зобов’язані постійно доглядати малюків, навіть у процесі гри, щоб ніхто випадково не поранився, не проковтнув дрібну іграшку або не завдав собі чи іншим ще якоїсь шкоди. Подібно до вихователя в дитячому садку, аніматор повинен завжди бути напоготові і не допускати небезпечних для життя дитини ситуацій. Для того щоб діти були під 100% наглядом, батьки, як правило, наймають двох і більше аніматорів: поки один грає з дітьми, другий відповідальний за те, щоб наглядати за натовпом дітлахів.

Всі ці якості притаманні далеко не кожній людині, тому робота аніматором вважається досить складною та дуже затребуваною у сфері проведення урочистостей. Для того, щоб найняти професіонала найкраще замовити аніматора додому зі святкового агентства з найбільшою кількістю позитивних відгуків.

Аніматори на день народження: ідеальне дитяче свято

У сучасному світі аніматори на виїзд відвідують будь-яке свято, будь то день народження або новий рік для малюків. Можна замовити аніматора додому або в кафе – кому як зручно, проте аніматор додому має найбільший попит. Вдома батькам зручно організувати спеціальне місце для аніматора шоу, замовити яке можна за допомогою святкового агентства.

Професіонали врахують усі побажання батьків та дитини, підберуть відповідні костюми та складуть ідеальну програму, покладаючись на вік дітей та стать. Наприклад, якщо вечірка буде організована переважно для дівчаток, то аніматори будуть проводити менш рухливі ігри, які будуть цікаві маленьким принцесам. Для хлопчиків часто організовуються рухливі конкурси, активні ігри і так далі.

Для того, щоб малюкам точно запам’яталося їхнє свято, важливо враховувати насамперед дитячі уподобання. Замовити аніматора на день народження у вбранні персонажа з улюбленого мультфільму дитини – ідеальна ідея, яка допоможе надовго вдрукувати на згадку саме це свято. Це не тільки розвага для дітей, а й відпочинок для батьків, які теж хочуть спокійно відпочити в компанії дорослих та не доглядати щомиті за малюками. Аніматор на день народження дитини допоможе створити незабутню чарівну атмосферу святами та веселощами.

Аніматори: замовити професіонала додому

Замовити таку послугу на дитяче свято не складе труднощів. Все що необхідно — звернутися до святкової агенції, де компетентні співробітники проконсультують вас з будь-якого питання, допоможуть вибрати ідеальну розважальну програму і підкажуть, які ігри та конкурси зараз дуже популярні. Це ідеальний варіант, особливо для зайнятих батьків, у яких не так багато часу для того, щоб організувати свято для свого малюка.