Єдиноріжки

Чи не кожна дівчинка мріє, щоб на її свято завітав аніматор єдиноріжка. Такі герої перетворять звичайний день у справжнє свято. Тож діти отримають лише найсвітліші на найрадісніші емоції.

 

Аніматори єдиноріжки на День народження

 

Щоб весело провести День народження чи інше дитяче свято, вам знадобляться аніматори єдиноріжки, замовити послуги яких ви можете усього лише за один телефонний дзвінок.

 

Аніматор єдиноріг має дуже яскравий костюм, завдяки чому одразу ж привертає увагу. Усі діти легко впізнають цю фантастичну тварину, тож дуже яскраві емоції від проведеного разом часу гарантуємо.

 

Ми приділяємо велику увагу якості костюмів, тож вони яскраві та реалістичні. Актори також використовують професійний грим, завдяки чому образи виходять дійсно незабутніми.

 

Чому діти так люблять єдиноріжок?

 

Однією із найбільш популярних послуг у нас є аніматори єдинороги. Не дивно, адже їх обожнюють абсолютно усі діти. Тож такі герої стануть вдалим рішенням як для наймолодших, так і для дітей старшого віку. Не секрет, що навіть дорослі залюбки роблять пам’ятні фото з аніматорами.

 

До кожного клієнта А-ну-ка знаходить індивідуальний підхід. Спеціалісти обов’язково враховують вік дітей, кількість, місце проведення, побажання дорослих та мрії дітей. Тож свято гарантовано перевершить усі ваші сподівання.

 

Сценарій буде наповнено веселими іграми, конкурсами, вікторинами, а також – танцями та піснями. Аніматори враховують вік дітей, щоб правильно збалансувати активні ігри та інтелектуальні задачі. Завдяки цьому діти не втомлюються протягом усього свята.

 

День народження в стилі єдинорогів – це можливість не лише розважитися, але й дізнатися чимало нового. Адже наші актори намагаються в ігровій формі, що спрощує сприйняття, донести до дітей важливу інформацію, що вони зможуть її використовувати й надалі.

 

У розпорядженні аніматорів є все необхідне обладнання та інструменти, тож діти зможуть взяти участь у дійсно різноманітних розвагах. Самостійно організувати такі ігри досить складно, а іноді – й зовсім неможливо.

 

Нашим фахівцями під силу провести захід у Києві, Василькові, Глевасі, Боярці, Вишневому, Чабанах, Крюківщині та у Софіївській Борщагівці та багатьох інших населених пунктах. Захід може відбуватися просто неба чи у приміщенні. Усе залежить від ваших побажань.

 

Святкування може відбуватися вдома, у школі чи у дитячому садку. Адже ми працюємо з абсолютно різними віковими групами дітей. Кількість учасників також не стане перешкодою.

 

Де замовити найкращих аніматорів?

 

А-ну-ка не перший рік працює у сфері розваг. Тож ми гарантуємо високу якість проведення свята і пропонуємо клієнтам послуги лише професійних аніматорів, що мають багаторічний досвід роботи.

 

Свято можна провести у Петрівській Борщагівці, Святопетрівську, Обухові, Гатному, Мархалівці, Українці, Ірпені, Бучі, у Ворзелі, Борисполі та Броварах та багатьох інших населених пунктах.

 

Щоб замовити аніматорів, необхідно просто зв’язатися з менеджерами А-ну-ка. Вони нададуть усю необхідну інформацію, допоможуть визначитися з оптимальною кількістю аніматорів та наповненістю сценарію. Додатково ви також можете замовити й яскраві шоу. Наприклад, шоу мильних бульбашок.

 

Клієнт самостійно обирає дату та час проведення заходу, а також тривалість свята та ряд інших нюансів. Тому свято гарантовано перевершить усі ваші сподівання.

 

Вартість послуг залишається більш ніж доступною. Ціна формується індивідуально, адже все залежить від запиту клієнта. Але ми гарантуємо, що у нас – найвигідніші ціни. Адже ми дбаємо, щоб малеча мала щасливе дитинство.